Забили до смерті і відмовилися ховати: Трагедія з 7-річним хлопчиком сколихнула всю країну

12:30 1616

У Генічеському морзі залишилося нікому не потрібне тіло семирічного хлопчика, якого відмовилися ховати власні батьки. 

Забили до смерті і відмовилися ховати: Трагедія з 7-річним хлопчиком сколихнула всю країну

Судмедексперти діагностували у хлопчика набряк головного мозку. Медики припустили, що причиною такої травми стало те, що дитину могли бити батьки. Сім’я перебувала на обліку в соціальних службах як неблагополучна.

Маленького генічанина ховатимуть за рахунок державних служб і грошей школи, де навчався хлопчик, оскільки батьки відмовилися забирати тіло своєї дитини для його подальшого поховання.

Нагадаємо, 13 липня 2018 року приблизно о 14.00 в с. Кальченки Білопільського району. У будинку знаходилися чоловік, дружина та їхня дочка. Сім’я збиралася обідати. Дівчинка вередувала і відмовлявся їсти. Батько схопив дволітрову пластикову пляшку, яка була наповнена водою, і завдав нею два удари по голові дитини, а потім ще й вдарив дівчинку кулаком в голову. Мати також била дівчинку по голові, а потім натискати коліном на живіт.

Loading...

Після чого батько поклав дитину на ліжко. Наступного дня близько 20.00 дівчинка померла. Згідно з висновком медиків, дитина отримала травму головного мозку, безпосередньою причиною смерті є механічна асфіксія харчовими масами.

Теги:

Джерело.
Загрузка...