“За ним стоїть відомий олігарх”: Експерт пояснив, чому Вакарчук вирішив іти в Раду

20:59 1067

Андрій Головачов висловив свою думку щодо того, чому Святослав Вакарчук прийняв рішення брати участь в парламентських виборах.

На думку політичного експерта, за відомим музикантом стоїть персона Віктора Пінчука – олігарха, бізнес якого не може працювати без преференцій, пільг і державної ренти, повідомляє replyua.net з посиланням на Главред.

За словами Андрія Головачова, Віктор Пінчук створює новий політичний проект за участю Святослава Вакарчука з однієї простої причини. Вся справа в тому, що Пінчук є класичним олігархом, і його бізнес не може бути успішним без “політичного кришування”, преференцій, пільг і державної ренти. Пінчуку потрібна політична корупція, і необхідні дотації з бюджету.

“Олігархи не хочуть чесної конкуренції, оскільки в таких умовах вони відразу “вмирають”. Тому кошти інвестуються в політику, створення монополій, підкуп чиновників, і, звичайно ж, на створення власних політичних сил.

Сьогодні головна проблема України – це олігархат, і за останні 20 років тут нічого не змінилося. Втім, повернемося до Пінчука – сьогодні його банк є глибоко збитковим. Значить, потрібно терміново вкладати кошти у Вакарчука”, – сказав експерт.

Loading...

Теги:

Джерело.
Загрузка...