“Втратила пам’ять”: стало відомо про госпіталізацію Софії Ротару

22:20 1502

Відому співачку Софію Ротару госпіталізували в одну з лікарень Уфи, а російські ЗМІ стали активно поширювати цю інформацію, хоча її офіційного підтвердження поки немає.

Напередодні близько 23 години 71-річній артистці стало погано під час заходу. В Уфу співачку запросили виступити на корпоративі, повідомляє портал Ufa1.ru.

В кінці виступу вона відчула слабкість. Приїхала швидка і відвезла її в реанімацію.

За словами лікарів, на яких посилається видання, співачка знаходиться в свідомості, за її життя борються лікарі.

Пізніше російське видання “КП”, з’ясувало подробиці про стан співачки.

“Ротару зомліла, тому що у неї стався різкий стрибок тиску. Очунявши, вона втратила пам’ять, не розуміла, де знаходиться, не впізнавала людей”, – розповіла медсестра з уфімської клініки, де зараз лікарі відновлюють здоров’я співачки.

“Зараз Софії Михайлівні краще, пам’ять повернулася, голова не паморочиться, але ми вирішили ще кілька днів поспостерігати, не відправляти в дорогу, не ризикувати. У неї не інсульт, вона розмовляє, з мовою все добре”, – додали медики.

Loading...

Концертний директор співачки Сергій Лавров назвав “неправдою” повідомлення про госпіталізацію в реанімацію, пишуть “Вести”. За його словами, у Ротару просто трохи підвищився тиск після приватного концерту в Уфі через спеку.

Пізніше сама Ротару підтвердила, що в неї були проблеми зі здоров’ям. Фоловери артистки сказали, що вона дуже їх налякала.

Народна артистка України Софія Ротару випробувала на собі всі сучасні методи омолодження. До такого висновку прийшли медики, проаналізувавши зовнішність артистки. За їхніми словами, без походів до пластичних хірургів точно не обійшлося.

Теги:

Джерело.
Загрузка...