Відео. “Скабєєва відпочиває!.. Бєня гарно платить?” Журналістка Наталія Мосейчук вийшла з себе у прямому ефірі політичного ток-шоу “Право на владу”

13:10 1056

Українська журналістка і ведуча Наталія Мосейчук “вибухнула” в прямому ефірі політичного ток-шоу “Право на владу”.

Свою позицію щодо тиску на журналістів вона висловила після виступу кандидатки в народні депутати від партії п’ятого президента України Петра Порошенка “Європейська солідарність” Софії Федини.

“Я закликаю вас, тому що ваші відсотки на виборах будуть залежати від того, що ви говорите, вибачте, ротом. Я вас дуже прошу не казати нечисть, не казати “табуретки” на зелених, чи як ви їх там називаєте, не посилайте когось виїжджати з країни, бо це наша країна і ніхто тільки за вашим наказом звідси не поїде!” – сказала Мосейчук.

“Я це все на собі випробувала за останні ефіри перед президентськими виборами, коли боти посилали мене, коли мені розповідали, куди я повинна була виїхати, що повинна була намазати на хліб, хоча я цього не говорила. Це були спущені ваші пси, які просто розривали мене як журналіста!” – продовжила вона.

Loading...

Водночас Мосейчук обурилася, що в мережі її порівнюють із російською пропагандисткою Ольгою Скабєєвою.

Нагадаємо, що в прямому ефірі Софія Федина закликала главу держави Володимира Зеленського піти у відставку за порушення закону.

Теги:

Джерело.
Загрузка...