Відео. Дмитро Гордон: “До 14 січня з’явиться ще один 4-й кандидат, який разом з Тимошенко, Гриценко та Зеленським буде боротися за вихід у другий тур”

22:54 389

Журналіст, засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон заявив в ефірі телеканала “112 Україна”, що до 14 січня про свій намір балотуватися у президенти оголосить політик, у якого є всі шанси поборотися за другий тур.

“Я говорив, що до 14 січня країна дізнається ім’я людини, яка піде на вибори і сплутає карти тим, хто перебуває зараз нагорі [у соціологічних опитуваннях]. Я підтверджую це. Залишилося чекати зовсім небагато. Ми почуємо прізвище цієї людини, вона зробить гучну заяву, що йде на вибори, йде, щоб перемагати. Шанси у неї, на мій погляд, дуже великі”, – заявив Гордон.

Він озвучив прізвища кандидатів, які, на його думку, можуть претендувати на вихід у другий тур: це екс-прем’єр, народний депутат від “Батьківщини” Юлія Тимошенко, актор Володимир Зеленський та екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.

“Саме ця людина разом із Тимошенко, Зеленським і Гриценком буде боротися за вихід у другий тур. Головне, що є в цієї людини, – чесність, порядність, команда, програма, чисті, ясні очі і гарні думки”, – зазначив Гордон.

Loading...

За даними журналіста, цей політик готовий презентувати виборцям усіх кандидатів на основні посади в державі

Теги:

Джерело.