Ви що, злякалися, Петро Олексійович? Гендиректор «Плюсів» зробив неочікувану заяву

21:28 820

Після скандалу в мережі, де переважна більшість користувачів соцмережі висловили своє незадоволення привітанням Володимира Зеленського в новорічну ніч замість президента Петра Порошенка гендиректор «Плюсів» Олександр Ткаченко заявив, що всі незадоволені – це справжнісінькі «порохоботи», а не реальні громадяни України.

“Знаєте, адже все таки віртуальний світ не дарма так названий. І коли на вас, а в даному випадку на мене обрушується зграя ботів – то хотілося б себе стримувати і не реагувати. Але я то знаю, хто господар цієї зграї, часто вже не існуючих людей, а просто акаунтів. І ось це дивує “, – написав він у Facebook. І додав, що Порошенко, напевно, злякався.

“Ви що, злякалися, Петро Олексійович, що на горизонті з’явився хто розумніший, ніж ви? Ви розлютилися, що на його думку не впливають ні гроші, ні олігархи, ні канал, а тільки думки людей? Ви так мучитеся, тому, що гроші він не крав ні у народу, і не обманював партнерів? Так, Зеленський – інший. і так – новий.І мені часто не подобається. і що? Але прийміть цей світ таким який він, є, а не живіть в віртуальному “, – зазначив гендиректор каналу.

“Ми – то в ” теліку “, – знаємо який цей світ. Тому що любимо і цінуємо свого глядача, і намагаємося бути вірними цінностям, через які стався 2014ий”, – резюмував Ткаченко.

Loading...

Окрім того, Політичний технолог, нардеп від Народного фронту Вікторія Сюмар вважає, що шоумен Володимир Зеленський не є технічним кандидатом олігарха Ігоря Коломойського.

Про це вона повідомила в інтерв’ю LIGA.net.

«Я не вірю, що гра в такі ставки можлива на такому примітивному рівні. В такому випадку Зеленський втратить взагалі все. Якщо він відчує запах перемоги, то він піде до кінця. І Коломойського це стосується теж », – сказала вона.

На думку Сюмар, висування Зеленського вийшло вельми оригінальним і змусило всіх в свята говорити саме про нього.

«З іншого боку – такий формат дав можливість опонентам Зеленського говорити про його неповагу і навіть нерозуміння державних символів і традицій», – вважає нардеп.

Сюмар вважає, що базове завдання Зеленського – мобілізація свого електорату. «І це на третину люди, які взагалі не ходять на вибори, не те, щоб партії або політкоманди будувати», – додала вона.

У той же час базовими проблемами в кампанії Зеленського можуть стати відсутність досвіду, необхідних знань, а також сила мотивації (у існуючих еліт явно сильніше воля до виживання).

Теги:

Джерело.