Україна отримала Томос: вираз обличчя Порошенка поставив на вуха Мережу

12:51 614

У мережі отримала велику популярність фотографія президента України Петра Порошенка на церемонії підписання Вселенським патріархом Варфоломієм Томосу про автокефалію Православної церкви України. Інтернет-користувачі оголосили його “фото року”.

Фотограф “BBC Україна” Віталій Червоненко відзняв вираз обличчя президента України в храмі Святого Георгія, де проходило підписання Томосу, пише Обозреватель.

Знімок одразу став об’єктом бурхливих обговорень і фотожаб:

“Це обличчя гідне стати мемом))”

“Це фото року!”

“Класна фотка, від неї добре підгорає самі знаєте у кого))))))”

Ваврто нагадати, що вселенський патріарх Варфоломій у суботу, 5 січня, підписав Томос про надання автокефалії Православній церкві України. Він привітав українців з настанням історичної події і зазначив, що до цього дня Україна і її правителі йшли багато століть, починаючи від князя Володимира і княгині Ольги.

Також зазначимо, що у Російській православній церкві гнівно відреагували на надання ПЦУ Томосу Вселенським патріархом Варфоломієм. Зокрема, голова синодального відділу Московського патріархату із взаємин церкви з суспільством і ЗМІ Володимир Легойда назвав цей історичний документ “простим папером”.

Loading...

Теги:

Джерело.