Убл*док, ти маєш усіх в ср*ці: у Львові водій маршрутки на камеру атакував підлітка(Відео)

14:43 809

У Львові водій маршрутки влаштував скандал, не бажаючи безкоштовно везти неповнолітнього

Словесна перепалка з нецензурною лайкою переросла в рукоприкладство і спробу виштовхнути учня з автобуса. Пасажири маршрутки № 13 зняли інцидент і виклали його на Youtube. повідомляє politeka.net

Конфлікт виник на грунті того, що неповнолітній юнак хотів скористатися пільгою на проїзд. Водій наполягав, що право безкоштовного проїзду поширюється тільки на школярів, але не на учнів училищ. Нечіткість формулювань в правилах проїзду обидві сторони намагалися звернути на свою користь.

Пасажири намагалися заступитися за молодого людини, але водій вперто наполягав на своєму і зовсім не розумів, чому він не має права виштовхнути його з автобуса.

Крім того, він додав, що хлопець вже не вперше потрапляє на нього і намагається скористатися пільговим проїздом.

Скандал показав, що в правилах перевезень пільгових категорій пасажирів явно не вистачає чітких формулювань. Неконкретні правила призводять до того, що в пільговому проїзді можуть відмовити учасникам АТО, сім’ям загиблих військових, малолітнім школярам.

Нагадаємо, не один український водій маршрутки вже отримав на горіхи за відмову в пільговому проїзді українським військовослужбовцям, проте такі епізоди трапляються із завидною регулярністю.

Про черговий інцидент на своїй сторінці в Facebook написав офіцер ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц. «Водій маршрутки в черговий раз відмовив в пільговому проїзді Біла-Церква-Київ, посилаючись на те, що я йому повинен пред’явити відривний талон і саме таке оголошення висить на автовокзалі в районі ж / д вокзалу», – написав він.

Однак військовослужбовця не так вразила поведінка водія, як пасажирів. Вони замість того, щоб встати на сторону бійця, почали сипати на його адресу звинувачення.

Загрузка...

«Досить цього цирку і шоу ми поспішаємо на роботу», «Ви отримуєте величезні гроші і не можете заплатити», «Хто вас туди посилав у того і вимагайте, а не чіпайте маршрутника», «Ідіть всі на Київ і воюйте з олігархами, а не з шахтарями »,« Ідіть на електричку там безкоштовно, а в маршрутках треба всім платити »,« Чому ми повинні платити податки і військовий збір і вас утримувати », – наводить військовий слова« подяки »від пасажирів.

Теги:

Джерело.