У вівторок франківців кличуть поїхати на роботу на велосипедах

19:30 773

У вівторок, 25 квітня, Івано-Франківськ долучиться до Всесвітнього весняного Дня “Велосипедом на роботу”.

 

Акцію у Франківську організовує програма “Стала Мобільність” платформи “Тепле Місто”.

У світі акцію організовують з різних причин. Інколи, щоб привернути увагу місцевої адміністрації і показати свою присутність в місті, інколи, щоб змагатися між містами в більшій кількості учасників.

“Всім відомо, що Івано-Франківськ – це велосипедне місто і всі умови для пересування містом є: місто рівне, без пагорбів чи підйомів, вузькі дороги, середня поїздка кожного учасника до 2 км – а це ідеально для того, щоб пересуватися велосипедом, – розповідає координатор програми “Стала мобільність” Володимир Радевич. – Ми організовуємо і приєднуємося до цієї події, щоб привернути увагу самих мешканців, які зараз ще чомусь користуються автомобілем чи іншим транспортом. Також, щоб показати місцевим роботодавцям, що для комфортного життя їх працівників, потрібно обладнювати офіси (чи просто місце роботи) велопарковками та іншими умовами (душ, окрема гардеробна чи інше)”.

Розпочнеться акція з’їдом на Вічевому майдані. Далі для учасників проведуть навчання студенти-медики, а також проведуть квест.

“Під час квесту учасників буде поділено на декілька команд. Команди отримають різні роздаткові матеріали для того, щоб гра почалася. Суть гри в тому, щоб використовуючи різні методи, допомогти розвінчати всі стереотипи та з власного досвіду розповісти як воно бути на велосипеді у місті, – каже Радевич. – Тут же учасники будуть запрошувати перехожих на “Велошколу” що пройде 20 травня о 10:00 біля кованого сонця на вулиці Шопена”.

Також під час акції організатори планують зібрати дані про найпопулярніші шляхи і точки притягання велосипедистів.

Теги:

Джерело.
Загрузка...