Тримала дітей на ланцюзі: моторошна історія сколихнула Україну

5:44 1338

Діти боялися розповідати про знущання

На Прикарпатті неадекватна жінка тримала на ланцюгу двох своїх дітей – 12 річну дочку і 11-річного сина. Про домашні тортури діти нікому не розповідали – боялися ще страшнішого покарання.

 

Дванадцятирічну Аліну та її одинадцятирічного брата Сашка того вечора мати ланцюгом прикувала до батареї та крана у ванній і пішла на роботу. Через шість годин, дітям вдалося звільнитись.

“Доки мама приковувала Алінку, я сховав під ванну гаєчний ключ. Я знав, що вона прикує мене у ванній. І коли мама пішла, відкрутив кран ключем”, – шокував розповіддю хлопчик.

 

Діти прибігли до будинку дідуся та бабусі, однак розповісти, що з ними насправді скоїлося – побоялися.

“Бабуся з дідусем не бачили ці ланцюги на шиї. Вони були заховані під одяг, щоб бабуся не бачила”, – розповідає Алла Бойчук, керівник відділу ювенальної превенції ГУ НП в Івано-Франківській області.

Бабуся відвела їх додому, проте діти знову втекли. Коли мати не знайшла Аліну та Сашка, сама  викликала поліцію. Дітлахи опинились за 3 кілометри у покинутій будівлі. Вони і розповіли поліцейськім про домашні тортури, які зазнали від матері.
“Місяці два тому до нас приїздила комісія з сім’ї та молоді, так як поступила анонімна заява про те, що Віолетта не виконує свої обов’язки як мати і знущається над своїми дітьми”, – коментує Світлана Бачинська, секретар сільської ради села Серафинці.

“Проводилися відповідні роботи і обстежились умови проживання, однак дані, вказані в листі, не були підтверджені. Тобто і діти заперечували факти жорсткого поводження зі сторони матері…”, – каже Андрій Цюмпала, керівник служби у справах дітей Городенківської РДА.

Сама ж горе-матір свою поведінку пояснити не може.

“В мене було дуже складне життя. Значить якась причина якась була, чому я так зробила. Я вам скажу одно, я дуже, дуже люблю своїх дітей і буду боротися за них”, – каже Віолета, матір дітей.

На час слідства діти знаходяться у бабусі. Мати поки що жодного разу до них не навідалася. Проти неї розпочали кримінальне провадження. За скоєне жінці загрожує позбавлення батьківських прав та обмеження волі до п’яти років.

 

Теги:

Джерело.
Загрузка...