США виставили Росії жорсткий ультиматум: стало відомо про крайні заходи

9:39 524

У разі якщо Росія не відмовиться від усієї хімічної і біологічної зброї, США будуть змушені припинити всі торговельні відносини з цією країною.

Те ж саме відбудеться і з дипломатичними контактами, розповіли The Washington Post у Державному департаменті США.

Так, у публікації зазначено: якщо Росія не погодиться протягом 90 днів “зупинити використання всієї хімічної зброї та дозволити перевірку для підтвердження її ліквідації, додатково введені закріплені заходи можуть припинити практично всю торгівлю між двома країнами, заборонити право на посадку для російських авіаліній і привести до припинення дипломатичних відносин”.

Загрузка...

У той же час посольство Росії у Вашингтоні вкрай негативно прокоментувало нові санкції.

“8 серпня нашому раднику-посланнику в Держдепартаменті були оголошені нові “драконівські” санкції під надуманим приводом. Яких-небудь фактів або доказів, як вже повелося, не прозвучало. На наші уточнюючі питання американська сторона, пославшись на конфіденційність, відмовилася дати пояснення. Водночас було заявлено, що США мають у своєму розпорядженні достатній обсяг даних, що дозволяють зробити висновок про “вину Росії” у використанні хімічної зброї”, – сказано в повідомленні на сайті дипмісії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Держдепартамент США оголосив, що введе проти Росії нові санкції через отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії у британському Солсбері. Перший пакет обмежень вступить у силу 22 серпня.

 

Теги:

Джерело.