Скандал з прослуховуванням Пашинського набирає обертів, втрутився Зеленський: “Ти будеш сидіти…!” (ВІДЕО)

8:25 892

Володимир Зеленський став президентом України завдяки злочинам минулої влади. Про це глава Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Сергій Пашинський заявив під час бесіди, оприлюдненої напередодні. Журналіст Олександр Дубинський в своєму ролику вказав на вражаючі деталі в словах парламентарія.

Колишній заступник голови адміністрації президента Віктора Януковича, Андрій Портнов, опублікував аудіозапис розмови, компрометуючого Сергія Пашинського. У ньому йдеться про те, як депутат призначав начальників Національної поліції України та віддавав накази керівництва НАБУ. А крім того, він подякував главі СБУ Василя Грицака “за хорошу роботу”.

Олександр Дубинський припустив, що заради такого компромату виконавці просвердлили в автомобілі Сергія Пашинського дірку і помістили туди прослуховуючий пристрій. Журналіста зачепив момент, коли Сергій Пашинський обговорював з співрозмовниками в машині не відбулася призначення депутата Мустафи Найєма главою всеукраїнського управління Нацполіціі. Крім того, глава комітету назвав посла США Йованович “старої повією”, а генерального прокурора Луценко – “пасивним гомосексуалістом”.

Loading...

Автор ролика нагадав про кримінальну справу, порушену проти Сергія Пашинського. Передбачається, що в 2016 році той в нетверезому вигляді повертався додому і вистрілив в нікого В’ячеслава Хімукаса з нагородного пістолета. Нібито, парламентарій відреагував на образу своєї дружини.

Але найбільше Олександра Дубинського зацікавив останній фрагмент, в якому згадується президент Володимир Зеленський. Як виявилося, він дуже вчасно втрутився в політику. Пашинський пояснив, що допомогло шоумену перемогти на виборах:

“Він говорить про те, що боротьба з корупцією в Україні та була основою для того, щоб до влади прийшов Зеленський. Тому що коли різні антикорупційні активісти боролися і розкривали факти корупції, вони створили умови для того, щоб в країні змінилася влада.

І ось він говорить таку фразу: “А я їм, бл * дь, говорив – ви розчистите шлях іншим людям, розкриваючи корупцію, ви працюєте проти своєї країни” “… Це знаєте, як красти у своєї Батьківщини, заради порятунку Батьківщини”, – зазначив Олександр Дубинський.

Він також прокоментував слова Сергія Пашинського про те, що при будь-якій владі він буде “залишатися на коні”. Журналіст упевнений, що цього не буде.

Адже саме Пашинський разом зі своїм партнером з БПП Іванов Вінником вкрав багато армійських грошей на розробці бойової машини “Варта”. Дуже поганий, на думку Дубинського.

Теги:

Джерело.
Загрузка...