“Обдирають до копійки кожного другого”: Українка викрила нахабну схему АТБ

21:28 1118

Українцям показали, як неуважність може коштувати їм цілих статків

Українці дуже часто стикаються з неякісної продукцією на полицях магазинів. А ще частіше вони скаржаться на ціни, які не так давно стрімко помчали вгору практично на всі продукти. Піком стає те, що людей намагаються обдурити прямо на касах супермаркетів.

Про кричущий випадок розповіла клієнтка супермаркету АТБ в київській області, місто Макарів.

“Увага! Всім, хто здійснює закупівлі в Макарівському АТБ! Будьте уважними, перевіряйте чеки, не відходячи від каси. Вчора в чеку було пробито товари, які не купувалися (ніякі овочі я взагалі не купувала, в чеку було пробито моркву на суму 16грн., І задвоено суму за пластин від комарів).

Помилка в 33 гривні. Кошти мені повернули, але вибачень я не почула, так і свій час разом з душевним спокоєм мені ніхто не поверне. В душі дуже неприємний осад.” – обурилася дівчина.

 

В коментарях відразу відгукнулися небайдужі українці:

“Була теж ситуація в цьому магазині. Згодна з автором, тому що ні вибачень не було, ні нормального ставлення до покупця. Після цього, я цей магазин зовсім не відвідую. І не шкодую про це”, “У нас теж була ситуація. В АТБ. В чеку було пробито м’ясо яке ми взагалі не купували. Але побачили вже вдома.”, “Там часто буває таке, неодноразово потрапляла”, “Мою подругу там багато разів обманювали, але скільки їй потрібно було нервів зіпсувати, щоб їм довести.”, “Риба, як ви всі знаєте, гниє з голови. Погано працює керівництво, цього магазину. Зверніть увагу, що плинність працівників”, “звільнити Всіх”.

Loading...

Теги:

Джерело.
Загрузка...