“Нєхр…н йти в політику”: Гриценко вилаяв Вакарчука у прямому ефірі (відео)

22:34 1437

Розмова між прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та Анатолієм Гриценком вилилася в суперечку останнього з лідером партії “Голос”.

Анатолій Гриценко в прямому ефірі посварився зі Святославом Вакарчуком і закликав його не йти в політику. Відео сварки з’явилося в Youtube, передають Патріоти України.

Спочатку Гриценко і Вакарчук взагалі не вступали в дискусію. Це була розмова між прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та Анатолієм Гриценком, яка вилилася в суперечку останнього з лідером партії “Голос” Святославом Вакарчуком. Вакарчук втрутився в дискусію Гриценко і Гройсмана, закликавши політиків “не поливати лайном один одного в прямому ефірі”.

Loading...

Тим часом, сам Гриценко був здивований, що його “предметну дискусію” назвали “поливанням лайном”. Ніякого лайна немає. Є оперування фактами… Якщо Ви не готові оперувати конкретними цифрами і конкретними фактами, вибачте, нєхрєн йти ні в парламент, ні в уряд. Ось так скажімо відверто”, – заявив Гриценко.

Треба сказати, що після цих слів у Вакарчука настало хвилинне мовчання і ступор. Після цього той запитав: “Це Ви персонально сказали? Я говорю про те, що зараз настільки відповідальний для країни момент, критичний момент з фінансами і з усім, що називати предметну дискусію лайном – негідно для громадського діяча хоча б”, – додав Гриценко.

Теги:

Джерело.
Загрузка...