Іловайськ став червоним: пролилася кров сотень бійців, фото, від яких мороз по шкірі

14:51 2588

У мережі з’явилося приголомшливе фото з Іловайська, де загинули сотні захисників України

Кадр опублікував на своїй сторінці в мережі український військовий і волонтер Анатолій Токарєв.

«Іловайськ. Соняшники вже не цвітуть, а так рясно зійшов мак. Спочивай з миром. З болем в серці згадується той кривавий серпня 2014. Пам’ятайте про кожного Героя, які не шкодували найціннішого заради нашого майбутнього. Думаю світлячки там рясніють ночами, то очі тих, хто не повернувся », – підписав він фотографію.

Loading...

У коментарях користувачі масово висловлюють слова скорботи.

«Світла пам’ять і низький уклін !!!», «Вічна пам’ять! Слава Синам України! »,« Багато хлопців полягли на цьому полі, макові квіти, як краплі крові, як пам’ять про загиблих, не забувайте про них, слава Героям !!! »,« Завжди будемо пам’ятати. Світла пам’ять всім загиблим. Спочивай з миром! »,« На поораних снарядами землях чомусь завжди рясно сходить мак »,« Вічна світла пам’ять нашим загиблим хлопцям. Дуже боляче … », – йдеться в коментарі.

Як повідомлялося, офіційні особи ЗСУ заперечують той факт, що українська армія отримувала наказ наступати на Іловайськ. Але ось документи і шифрограми від серпня 2014 свідчать протилежне. Про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст і військовий експерт Юрій Бутусов, який також опублікував копії документів.

«Це оригінали бойових наказів по заняттю Іловайська, які отримав 40-й батальйон. З номерами шифрограми – все передано до військової прокуратури. І чітко видно, ким підписано шифрограми про передачу 40-го батальйону з сектора «Д» в сектор «Б» для наступу на Іловайськ – начальник штабу АТО на території Донецької та Луганської областей генерал Віктор Назаров. Командувачем АТО на території Донецької та Луганської областей був Віктор Муженко », – написав Бутусов.

Теги:

Джерело.
Загрузка...