Ігор Кондратюк про фіналістку Євробачення MARUV: У кого музика – поза політикою, у них мізки – поза черепом!

6:22 4282

На вихідних у прямому ефірі телеканалу СТБ пройшов перший півфінал Національного відбору на Євробачення. На цьому ефірі глядачі почули відверто проросійську заяву співачки MARUV стосовно того, що вона “несе мир”, виступаючи в Росії.

Телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк засуджує подібну позицію. Категоричну думку з приводу Росії він висловив у ексклюзивному коментарі для Styler

“Я для себе сформулював таку думку: для тих, у кого музика – поза політикою, у них мізки – поза черепом. З березня 2014 року я не приймаю таких фраз абсолютно.

У нас йде розв’язана Росією війна. Хоча вона гібридна, але вона все-таки є, і щотижня гинуть українці від куль рашистів”, – підкреслює він.

Тому, вважає продюсер, їздити з концертами в Росію під час війни  – це не від великого розуму.

“У мене немає ніяких виправдань для такої позиції. Особисто я не розумію, скільки може бути виправдань у MARUV як у співачки. Тому ситуація печальна, але що поробиш”, – каже Ігор Кондратюк.

Проте, на жаль, велика кількість українців думають так само гібридно, переконаний він.

Загрузка...

“В цьому й полягає сутність гібридної війни. Якби можна було принести мир тим, хто, послухавши твою пісню, не піде вбивати твоїх земляків, то одного концерту Лободи в РФ у березні 2014 було досить, щоб війни не було? До неї (MARUV – ред.)  ще не дійшло. Можливо, дійде. А можливо, і ні”, – пояснює свою думку Ігор Кондратюк.

Теги:

Джерело.