Дочка Полякової зізналася у проблемах

22:16 428

4-річна Маша розповіла, як зазвичай минають її будні дні

Старша дочка співачки Олі Полякової підростає точною копією знаменитої мами: статна, довгонога, фігуриста. 14-річну Машу вже можна зустріти на багатьох світських заходах столиці.

Дівчина активно займається вокалом, танцями і має всі шанси стати зіркою. Так чим же зайняті будні Маші, ким хоче стати в майбутньому й за що її лає мама.

За словами дівчини, улюбленими її заняттями, окрім навчання у школі, є вокал, плавання, гра на фортепіано і танці на пілоні.

Loading...

Буденні дні дочки Полякової повністю розписані. Як зізналася Маша, додому вона повертається із занять пізно. Тому головне зауваження від мами – не завжди зроблені уроки. Вчиться дочка співачки в київській гімназії “Консул” – елітний учбовий заклад, учні якого успішно здають ЗНО з англійської мови. Середній бал Полякової у школі – 8-9-10. Також вона назвала свій найпроблемніший урок.

“Не розумію біологію. З українською мовою теж є труднощі, але не дуже”, – поділилася Полякова.

Не так давно Маша почала професійно займатися вокалом. На питання про те, чи хоче вона побудувати кар’єру, як її зіркова мама, дівчинка відповіла, що ще думає.

“Я займаюся звичайним вокалом – поп, не оперним. Але доки не знаю, ким хочу стати. Можливо, адвокатом. Мені дуже подобається захищати і звинувачувати людей”, – з посмішкою сказала Маша.

Теги:

Джерело.