Cвященнослужитель «поставив на місце» шоу-мена

16:31 798

Настоятель Херсонської єпархії УПЦ Геннадій Шкіль зі своєї сторінки у Фейсбуці звернувся до відомого українського телеведучого Сергія Притули, який висловився в сторону підтримки Томосу для України, а також закликав усіх українців «перестати бути маніпулятивними ляльками і стати в ряди Помісної церкви»

«Я особисто вважав Вас одним з розумних і дотепних провідних України. Але, напевно, зірковість і Вам засліпила очі, якщо Ви вирішили, що Ви тепер маєте право вирішувати за мільйони людей, в яку Церква їм ходити », пише священик. Він апелює до правил, які на його думку, Сергію Притулі невідомі, згідно з якими нехрещених дітей, які не відспівують (про що Притула згадував в своєму пості) і стверджує, що вони були і до розколу, будуть і після розколу, цим правилам вже більше 2000 років . «І я впевнений, що якщо раптом все ж Патріарх Варфоломій зробить такий негідний Патріарха, який вважає себе« Вселенським », крок, як« Томос », то в ЕПУПЦі також будуть дотримуватися цих правил».

Ще один момент, на який вказав Шкіль це абревіатура МП. Священик зазначає, що цю абревіатуру ніхто не відміняв, тому що її ніколи не було. «Ще з початку створення в 1991 Церква називалася Українська Православна Церква! Без будь абревіатура. Не вірите – запитайте у пана Денисенко! Саме він реєстрував цю назву. А Ви, якщо вважаєте себе «совістю і честю» сучасності, перевіряйте факти перед тим, як публікувати ». Говорячи про церковне майно, яке нібито виводяться в Москву, Геннадій Шкіль запевняє, що «в Статуті УПЦ написано, що всі кошти, будівлі та ін. Майно УПЦ належать УПЦ і тільки УПЦ і ніякі гроші нікуди не вивозяться.

Як Ви думаєте (Ви ж розумна людина?) При нинішньому ставленні влади до УПЦ, якби УПЦ розгляду може зашкодити свій же Статут або зійшло б це й з рук? Ваші читачі, звичайно ж, згадали випадок з іподияконом лаврських … А іподиякона, якого затримали з грошима в вагоні, їхав в Софрон, тому і така сума, тому і вагон. Якщо Ви не знаєте, то Софрон – це єдиний завод в православному світі, який займається виготовленням якісних церковного начиння.

І туди з грошима їздять не тільки іподиякони УПЦ, не тільки іподиякони або священнослужителі з усього православного світу, а й посланці (з грошима!) Вашої улюбленої релігійної організації – УПЦ КП. Просто на них ще не прийшла «рознарядками» затримати на кордоні з грошима! Але гортаючи фото з «богослужінь» УПЦ КП, можна впевнитися, що всі начиння їх -софрінского виготовлення ».

Loading...

Також священика глибоко обурили загрози Сергія Притули видворити УПЦ з Лаври. Він заявив, що церква зараз знаходиться там законно згідно з усіма документами, а ось всілякі спроби влади змінити це будуть незаконними. «Ви погрожуєте, що прийдуть нас викидати хлопці з АТО? А Ви не думали, що свого Предстоятеля, свою Церкву прийдуть захищати теж хлопці з АТО, які, завдяки Блаженнішому Митрополиту Онуфрію, це Різдво зустрічали не в полоні, а вдома? ».

Підсумував своє звернень священик припущенням, що така поведінка Притули відштовхне від нього тих глядачів, які традиційно відвідують УПЦ.

Теги:

Джерело.
Загрузка...