Цинічний розстріл бійців ЗСУ, спливли моторошні деталі трагедії: “залишалося 20 днів до…”

10:03 5002

Стали відомі деталі загибелі двох бійців ЗСУ, яких на передовій вбив ворожий снайпер

Про це поінформувала прес-служба 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Facebook.

За інформацією військових, трагедія сталася в момент, коли бійці ЗСУ займалися інженерним обладнанням позицій на передовій.

 

“Під час інженерного обладнання позицій, солдат Джерелейко Роман Васильович отримав кульового поранення від рук ворожого снайпера. Медик, своєчасно прибув із сусідньої позиції, кваліфіковано надав йому першу медичну допомогу. Після оповіщення чергових засобів зв’язку, на місце події відразу прибули командир роти і командир взводу старшина Бардаль А. В., особисто почали здійснювати евакуацію солдата Джерелейко

Loading...

В 15 метрах від позиції, при закріпленні тяжкопораненого на ношах, ворог потрапив вдруге-цього разу в командира взводу, старшина Бардаліма Олександра Володимировича. Характер поранення був несумісним з життям і протягом хвилини часу Саша помер на руках свого командира роти», – йдеться в повідомленні прес-служби 24 бригади.

За словами військових, обстріл не зупинив бійців, які продовжили евакуацію тяжкопораненого солдата Джерелейко. Медики намагалися зробити все можливе, але воїн помер від отриманих травм у лікарні в Курахове.


Повідомляється, що загиблий боєць Джерелейко Роман Васильович народився 4 листопада 1988 року в Хмельницькій області. У нього залишилися мати, батько, а також син Данило, 2012 р.

Старшина Бардаль Олександр Володимирович народився 13 лютого 1986 року в Черкаській області. Він прийшов на війну в 2015 році і планував повернутися на час до сім’ї, яку дуже любив і цінував, щоб відпочити.

До звільнення залишалося 20 днів, але він не замислюючись рятував під обстрілом пораненого побратима. У нього залишилася дружина і син Денис, 2012 р. н.

Теги:

Джерело.
Загрузка...