Членом партії Вакарчука є засновник агентства Postmen Ведмідь, яке займалося чорним піаром проти Зеленського на виборах

8:35 1125

У партію “Голос” Святослава Вакарчука входить Ярослав Ведмідь – засновник digital-агентства Postmen, яке під час виборів президента працювало на Петра Порошенка і займалося підтримкою екс-глави держави в соцмережах. Воно також вело чорний піар проти суперників екс-президента, особливо щодо Володимира Зеленського.

Як передає Цензор.НЕТ, факт, що в лавах “Голосу” є Ведмідь, підтвердив сам Вакарчук. Про це він розповів в інтерв’ю виданню “ЛігаБізнесІнформ“.

“Так, це правда. Для мене важливі принципи людини, наскільки він розуміє нашу місію. Ярослав Ведмідь – топ-digital strategist у цій країні. Ми працюємо тільки з найкращими людьми […]. Я не готовий працювати з людьми без стрижня. Більше того, мені не потрібно, щоб в нашій команді були люди, які мене люблять. Я не для цього йду в політику […]. Головна мета – провести в парламент багато хороших людей. Готовий для цього робити непопулярні речі”, – сказав він.

На запитання, хто його привів у команду, Вакарчук заявив, що не пам’ятає, і це не так важливо.

“У нас колегіально ухвалюються рішення. Якщо хтось приводить людину, то ми всі разом розглядаємо, а потім вирішуємо і даємо випробувальний термін. Ярослава привів один із членів нашої команди. Я особисто його до цього не знав, але зустрівся з ним і його командою”, – пояснив він, додавши, що у “Голосі” немає зв’язків із жодними партіями і старими політиками.

“Ви зустрінете в нашій команді багато людей, які дотримувалися різних політичних поглядів. Але я розумію, до чого ви ведете. Тому заявляю, що жодних зв’язків із жодною політичною силою, ні з чинним, ні з попереднім президентом, або іншими президентами чи прем’єр-міністром, у партії “Голос” немає і не буде […]. І ми не збираємося нікого “мочити” в соцмережах – це не наш метод”, – зазначив Вакарчук.

Loading...

Теги:

Джерело.
Загрузка...