Бажаю Усику отримати по пиці: українці розлючені через проросійське рішення боксера

19:42 9067

Жителі України по-різному реагують на майбутній бій Олександра Усика проти росіянина Мурата Гассієва, який відбудеться в Москві


Українці дуже активно обговорюють прийдешній бій, адже востаннє в Москву їздив ще Володимир Кличко, який в 2013 році впевнено переміг там Олександра Повєткіна повідомляє Politeka.

Той бій викликав справжній ажіотаж, а телеканали били рекорди за переглядами. Зараз же ситуація ще більш напружена і багато вболівальників розглядають цей поєдинок як продовження конфлікту між Україною і РФ.

Втім, багато користувачів соцмереж негативно поставилися до рішення Усика проводити бій в столиці Росії.

“Чи не дивлюся ЧС-2018 в Москві, цей бій теж дивитися не буду, хоча бокс дуже люблю. Бажаю Усіку отримати по пиці”, – написав волонтер і активіст Руслан Сан-Марино.

 

У групі спортивних уболівальників Ukrball заявили, що Усик їде “до московського хана радувати його челядь”. Втім, українцю побажали удачі.

 

Також інтернет-користувачі жартують про те, що українська влада може оголосити бойкот цього поєдинку.

“Бій Усика в Москві можна дивитися або теж бойкотувати?” – пише в Facebook банкір Василь Горбаль.

 

А ось журналіст Олександр Швець впевнений, що росіяни зроблять все, щоб показово перемогти українця.

“Цей бій в столиці Росії буде дуже непростим. Все було зроблено для того, щоб поєдинок відбувся в Москві, де Гассієв і ті, хто за ним стоїть, розраховують показово перемогти українського боксера. Якщо й бувають в спортивній кар’єрі моменти, про які говорять, що програвати не можна в жодному разі, то для Олександра Усика цей момент якраз і настає”, – зазначив він.

 

 

Теги:

Джерело.
Загрузка...